SAUE AUTOREMONDIKESKUS

NÜÜD ASUME KA KESKUSE 4, SAUE 76505

KONTAKT:

SAIMON KÖST  saimon@alertauto.ee  Tel: +3725135209

E-Mail : saue@alertauto.ee

Peamiseks tegevusalaks on sõiduautode-, kaubikute- ja busside hooldus, iluhooldus -ja remonditööd. Selles on meile abiks pikaajaliste kogemustega töötajad, asjalikud koostööpartnerid ning põhjalik info autodest, varuosadest ja sellealastest teadmistest.

Nüüdseks oleme ka avanud teeninduse Harjumaal, mis võimaldab meil pakkuda esmaklassilist auto mehaanika teenindust. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgkvaliteetset teenust, mis on kujundatud vastavalt personaalsetele soovidele ja probleemidele, ja leida igale probleemile kiire lahendus olenemata selle suurusest.

Individuaalne teenus meeskonnalt, kes tunneb oma kliente ja hoolib neist: see on see mis kliendid meie puhul hindavad.

Alert Auto OÜ on asutatud 1997 aastal. Autodega tegelevad tõelised spetsialistid, tagades täpse diagnostika ja vajaliku remondi. Lisaks pakume kere- ja värvitöid. teenuseid pakume *pirnivahetusest — kap.remondini*.

Suudame pakkuda kiiret kauba tarnet ning teenindamist, kaotamata kvaliteeti. Tarnime vastavalt kliendi soovile originaal- kui ka B-varuosasid. Vajadusel pukseerime auto kohapeale, remondime ning klient saab tulla juba korras autole järgi. Kohapeal klientidele ooteruum koos värskete ajalehtedega ja Wi-Fi-ga. klientidele pakume vajadusel asendusautot ja/või asenduseks jalgratast.

Ootame Teid ka Autoremondikeskuses aadressil Kotka 3A, Tallinn.