ÜLDTEENUSED

 

Pakume mitmekülgseid üldteenuseid, sealhulgas õlivahetust, hooldust, pisiremonti, silla reguleerimist, veermiku kontrolli ning lukksepatöid. Meie meeskond tagab teie sõiduki tervise ja ohutuse, kasutades parimaid meetodeid ja oskusi.

 

õlivahetus, hooldus, pisiremont, silla reguleerimine, veermiku kontroll, lukksepatöö

 

 

MOOTOR JA JÕUÜLEKANNE

 

Spetsialiseerume mootori ja jõuülekande teenustele, hõlmates mootori keti vahetust, mootori diagnostikat, käigukasti õlivahetust, mootori veakoodide lugemist, eelsüüteküünla vahetust ning mootori hammasrihmade ja keti vahetust. Teie sõiduki jõudlus ja töökindlus on meie prioriteet.

 

mootori keti vahetus, mootori diagnostika, käigukasti õlivahetus, mootori veakoodide lugemine, eelsüüteküünla vahetus, mootori hammasrihmade ja keti vahetus

 

 

VEERMIK

 

Meie veermiku teenused hõlmavad vedrustuse remonti, pidurisüsteemi kontrolli ja hooldust, vedrustuse kontrolli, hooldust ja remonti, pukside jm vahetamist, sillastendi ning sildade reguleerimist ning roolisüsteemi kontrolli. Tagame teie sõiduki stabiilsuse ja ohutuse igal teel.

 

vedrustuse remont, pidurisüsteemi kontroll ja hooldus, vedrustuse kontroll, hooldus ja remont, pukside jm vahetamine, sillastend, sildade reguleerimine, roolisüsteemi kontroll

 

 

KERETÖÖD

 

Pakume laia valikut keretöid, sealhulgas auto plekitöid, mõlkide eemaldamist, keevitust, kerevenitust, kindlustustöid, plastikutöid ning haagisekonksu paigaldust. Tagame teie sõiduki väljanägemise ja struktuuri taastamise kõrgeima kvaliteediga.

 

auto plekitööd, mõlkide eemaldamine, keevitus, kerevenitus, kindlustustööd, plastikutööd, haagisekonksu paigaldus, kaskoremont

 

 

 

PESULA

 

Meie pesulateenused hõlmavad auto sise- ja välipesu, auto vahatamist, auto poleerimist, mootoripesu ning salongi keemilist puhastust. Teie sõiduk särab puhtusest ning säilitab oma väärtuse ja esinduslikkuse.

auto sise- ja välipesu, auto vahatamine, auto poleerimine, mootoripesu, salongi keemiline puhastus

 

 

REHVITÖÖD

 

Oleme spetsialiseerunud rehvitöödele, sealhulgas rehvide vahetusele, remondile ja tasakaalustamisele. Tagame teie sõiduki rehvide optimaalse seisukorra ja ohutuse igas olukorras.

 

rehvide vahetus, remont, tasakaalustamine